Doporučení

Vím, že není mnohdy jednoduché v dnešní době najít spolehlivé a šikovné lidi. Níže vám mohu doporučit ty, se kterými mám já osobní výborné zkušenosti. V případě zájmu mohu domluvit spolupráci.

Fotografka Okem Lucie

S Lucií se známe přes 20 let. Za tu dobu se z nás stala naprosto sehraná dvojice.  Spojuje nás nejen láska ke zvířatům, ale také k umění. Obě jsme vystudovaly SŠUŘ. Většina fotek na tomto webu je právě od ní. Stejně tak jako celá tvorba těchto stránek.

Okem Lucie nabízí
- svatební focení
- rodinné focení
- portrétní focení
- focení se zvířaty
- firemní či produktové foto
- grafické práce

presentace

Videotvůrci Jamax productions

S kluky z Jamaxpro jsem se měla možnost poznat při natáčení videoklipu. A můžu je tak vřele doporučit. Jsou to naprostí kouzelníci a mistři střihu. Profesionálové každým coulem.
presentace

Kadeřnické studio Kavická

Ne vždy je možné splnit náročné představy na účes, ať už z časových či profesních důvodů. Proto spolupracuji s profíky v tomto oboru a to s úžasnou Monikou Kavickou a její kolegyní. Toto kadeřnické studio splní vaše sny ohledně barvy i střihu. 
presentace

Iveta Jursová make-up/hairstyling

Ivetka je velmi šikovná vizážistka a je mou inspirací v tvorbě svatebních účesů. Pokud se vám nemohu věnovat zrovna já, nebojte s důvěrou na ni obrátit.  
presentace
phone-squareglobeenvelope-square linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram